Prinsentuin van Cooth doet mee met NLdoet!!

Maandag 23 maart 2015 -


Tijdens NLdoet steken honderdduizenden vrijwilligers samen de handen uit de mouwen, zo ook onze leerlingen van Prinsentuin van Cooth!

Als gastvrouw en gastheer vervulde onze leerlingen een belangrijke rol. Door maatschappelijke projecten in de buurt leren leerlingen grenzen verleggen en leren ze ook dat ze iets voor anderen mensen en de maatschappij kunnen betekenen. Als school vinden we het belangrijk dat leerlingen maatschappelijke verantwoordelijkheid krijgen waarin zorg & aandacht voor mens en natuur een centrale plaats innemen. Wij kunnen als buren een belangrijke bijdrage leveren!

Klik hier voor het fotoalbum of klik hier om het artikel van BredaVandaag te lezen.


Contact

Actuele ReisinformatieActuele Reisinformatie
Rookvrije schoolWij zijn een rookvrije school
Ga naar het ouderportaalOuderportaal
Ga naar de leerlingenportaalLeerlingen-portal
Ga naar de leerlingenportaal